Wysyłki kurierem - dostawy do Niemiec

Twój sklep sprzedaje do Niemiec? Wysyłaj paczki tanim kurierem - od 19,99 netto za paczkęOferta dla firm i sklepów. Zobacz cennik i dowiedz jak obniżyć koszty wysyłek do Niemiec


cennik do niemiec dla firm

szczegóły oferty + kontaktJak sprzedawać do Niemiec? Jak tanio wysyłać?Jak najtaniej - a jednocześnie szybko i profesjonalnie - dostarczać sprzedany towar do odbiorców w Niemczech? To jedno z pierwszych pytań każdego właściciela sklepu, który realizuje zamówiednia dla naszych zachodnich sąsiadów. Przeważnie wybór sposobu wysyłki opiera się na trzech podstawowych parametrach:


- maksymalnie krótki czas dostawy - kluczowy parametr, często decydujący o tym czy klient dokona zakupu w sklepie. Czas oczekiwania powinien być maksymalnie krótki. Dla przesyłek krajowych standardem jest juz następny dzień. Dla przesyłek w granicach UE najwięksi i najlepsi sprzedawcy dostarczają towary już nawet w ciągu 2 zaledwie 2 dni. Nasza oferta umożliwia dostawy z Polski do Niemiec już w 2-3 dni robocze


- niska cena - czynnik istotny dla sklepu. Koszt wysyłki często decyduje o końcowej cenie towaru i jego atrakcyjności dla klienta. Im niższe koszty transportu,tym większa ogólna atrakcyjność oferty, większa sprzedaż i większy zysk.


- profesjonalna usługa, a za takie uchodzą usługi firm kurierskich, podnosi prestiż oferty sprzedawcy, ma pozytywny wpływ na jego wizerunek w oczach klientów, co również przekłada się na końcowe wyniki sprzedażyDlatego warto od początku postawić na sprawdzoną firmę oferującą kompleksowe usługi. Jeżeli do tego dodamy bardzo atrakcyjne ceny, to prawdopodobnie będzie to najlepszy z możliwych wyborów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wszelkich odpowiedzi udzieli konsultant - wystarczy podać kontakt do siebie:


baner - kontakt

2014 © 2014 KurierDoNiemiec.pl - centrum tanich przesyłek kurierskich do Niemiec i do UE • kontakt


Valid XHTML 1.0 Transitional